Izberi jezik / Select language

Nastanitev

Liga Adrenalin / Soča Outdoor Festival - Informacije

10. Liga ADRENALIN Kobarid 2015
"Soča Outdoor festival 2015"

Tekmovanje FAI 2 razreda

Organizator:
-Društvo Adrenalin paragliding team Gornje Posočje
Drežnica 30, 5222 Kobarid

Kraj tekmovanja: Dolina Soče, Kobariški Stol - Slovenija

Datum: 1.-5. julij 2015
Rezervni termin: 25. - 27. september 2015

Program:

- torek registracija od 21.00 do 23.00
- sreda – prijava, registracija (od 8.00 do 10.00), tekmovalni dan
- sreda do nedelje - tekmovalni dnevi, razglasitev rezultatov

Tekma je v tednu pred Gin wide open 2015 in je tako odlična priložnost za raziskovanje doline na obeh tekmovanjih. http://www.flywideopen.org .

Liga poteka v sklopu Soča outdoor festivala. Za spremljajoči program obiščite

Splošno:
Vzletno mesto je predvideno na Stolu, tekmovalne discipline nad smaragdno reko Sočo, pristanek v Kobaridu. Organizator bo prijave zbiral pred tekmo v tekmovalni pisarni.

Obvezna je uporaba standardizirane čelade (EN 966), reševalnega padala in VHF postaje (zaželen GSM telefon), obvezna
uporaba standardiziranega sedeža (EN 1651) in uporaba jadralnega padala testiranega po EN 926/2

Registracija:
Prijaviti je mogoče preko spletnega obrazca SloComps. Po prijavi ste vneseni na čakalno listo, po plačani startnini pa med potrjene tekmovalce. Zadnji rok za prijavo je 1.7.2015. Omejitev je 110 pilotov.

Vsi tekmovalci prijavljeni na Ligo adrenalin 2015, bodo avtomatsko prijavljeni tudi na »Outdoor hitrostno dirko«.

Prijavnina:

- 80 € do 2.3.2015 (early bird)
- 100 € od 3.3.2015 do 12.6.2015
- 130 € po 12.6.2015 in na registraciji

Štartnina vključuje: karto (zemljevid) z vrisanimi obratnimi točkami, seznam obratnih točk, nalaganje GPS koordinat, transport pilotov in padal do vzletišča, pobiranje pilotov ob glavni cesti, izračun rezultatov, lounch paket…

Prijavnino je možno poravnati z nakazilom na trr:

Naslov banke:
Banka Koper d.d.
Pristaniška ulica 14
SI-6502 Koper

BIC: BAKOSI2X
IBAN: SI56 1010 0004 4226 563

Naslov društva:
Društvo Adrenalin paragliding team Gornja Posočje
Drežnica 30
SI-5222 Kobarid
Slovenia

Za namen nakazila navedite "plačilo startnine", za sklic navedite številko dovoljenja. Plačilo startnine bo možno tudi pri sami registraciji na tekmovanje.

Vračilo startnine:

- 30 dni ali več pred tekmovanjem povrnemo celotno startnino
- Če pilot odpove udeležbo manj kot 30 dni pred tekmovanjem startnine ne povrnemo.
- V primeru odpovedi tekmovanja s strani organizatorja zaradi slabega vremena, organizator zadrži 10 € na pilota za kritje organizacijskih stroškov. Preostali del je povrnjen tekmovalcem.

- Piloti, ki se tekmovanja ne morejo udeležiti zaradi bolezni ali poškodbe dobijo povrnjenih 80% startnine. Pogoj je odpoved pred začetkom tekmovanja in zdravniško potrdilo.

- V primeru odpovedi tekmovanja in izvedbo na rezervni termin, bomo prijavnino vrnili v skladu s pogoji in jo ponovno pobirali za rezervni termin. Le ta znaša v tem primeru 50 € do 14 dni pred tekmovanjem in 80 € po tem datumu.

Prevozi:
Prevoz bo organiziran s pristajalnega prostora do najbližje točke do vzletišča. Uporabljalo se bo vzletišče na Stolu ali Matajurju. Predviden odhod kombijev bo 9.00, zato prosimo za točnost, da ne bo prišlo do nevšečnosti. Pobiranje po dolini in prevoz nazaj na pristajalno mesto bo organizirano.

Nagrade:
Denarne in praktične nagrade za najboljše v posamezni kategoriji.

Kategorije:
-SKUPNO – vsi piloti
-SPORT CLASS – piloti s padali do EN-C,
-FUN CLASS – piloti s padali do EN-B
-ŽENSKE
-EKIPE – 3 piloti v ekipi

Prenočišča:
Seznam možnih prenočišč.
V času tekmovanja bo za tekmovalce v nekaterih kampih omogočeno kampiranje po nižjih cenah.

Tekmovalci morajo biti ustrezno opremljeni, imeti morajo dovoljenje za jadralnega padalca in veljavno FAI izkaznico.
Letenje je na lastno odgovornost!

Poglejte si tudi lokalni pravilnik.

info@drustvo-adrenalin.si
+386 (0) 41 953 370

|| Informacije | Lokacija | Obratne točke | Prijava | Tekmovalci | Rezultati | Sponzorji | Nastanitev | Kontakt ||
 ||